Naše masérky

Masérka č. 1

Jmenuje se Gee a je to naše nová posila. Je to kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi o anatomii lidského těla. Úspěšně léčí migrény, bolesti zad, kloubů a bolesti ramen. Ráda se učí česky.

Masérka č. 2

Jmenuje se Dang. Pracuje u nás pracuje teprve od listopadu 2018. Je to velmi kvalitní masérka z Thajska, připravená zlepšovat Váš zdravotní stav. Dělá důkladnou masáž, při které Vás nešetří, ale o to větší úlevu již během terapie pocítíte.

Masérka č. 3

Jmenuje se Som a je smíšek, což fotka přesně ukazuje. Zamračenou ji snad ani neznáme. Pracuje u nás dlouho. Její masáže jsou skvělé a je to i tím, že Som se neustále zdokonaluje a ráda se učí nové metody masáží. Umí najít příčinu bolesti a ví, jak ji odstranit. Sladké a mlsání je její malou slabostí.

Masérka č. 4

Jmenuje se Nack a pracuje u nás již také dlouho. Má trpělivost při rozmasírování bolestivých míst a její jemnost je klienty velmi ceněná. Je specialistkou na masáž obličeje, ramen a šíje. Tato masáž je dokonalá kombinace, která Vám pomůže odstranit bolesti hlavy, stres a napětí. Pokud chcete opravdu relaxovat, tak potom je Nack jasnou volbou.

Masérka č. 5

Jmenuje se Taer. Nenechá Vás na pochybách, že je profesionálkou ve svém oboru. Její ruce dokáží zregenerovat Vaše tělo. Přesně nalezne, kde potřebujete odblokovat. Je stále výborně naladěnou a usměvavou masérkou, z které vyzařuje klid a pohoda. Její masáž je velmi účinná a citlivá.