Druhy masáží

Thajská klasická masáž celého těla

Při tradiční thajské masáži působí masérka tlakem dlaní, loktů, kolen a chodidel na akupresurní body na Vašem těle. Při následném protažení dochází k uvolnění svalů, šlach a kloubů, které odstraní nahromaděné napětí a bolest. Působí příznivě nejen na vaše tělo, ale také na Vaši psychickou pohodu. Tato starobylá léčebná metoda, jejíchž účinků využívají lidé již více než 2500 let, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Ideální délka tradiční thajské masáže je alespoň 90 minut.

Thajská olejová masáž celého těla

Olejová thajská masáž je prováděna s využitím kvalitního masážního oleje, který má pozitivní efekt na vaši pokožku a díky kterému může masérka důkladně promasírovat celé Vaše tělo. Pozornost je věnována nejen zádům a šíji, ale také nohám, rukám a hrudníku. V závěru masáže je pak již bez oleje masírována vaše hlava a obličej. Jedná se o zvlášť relaxační, příjemný a uvolňující zážitek, který je prospěšný nejen vašemu tělu, ale i duši, je antistresová. Pomáhá proti nespavosti, je detoxikační a je velice účinná proti celulitidě.

Masáž hlavy, šíje a ramen

Thajská masáž hlavy, šíje a ramen je zaměřena na uvolnění napětí a odstranění bolestí hlavy vzniklých v důsledku ztuhlých svalů v oblasti krční páteře, které jsou typické u osob, které tráví hodně času prací u počítače nebo tráví hodně času cestováním v letadle či autě. Tato masáž se dělá v sedě.

Akupresurní masáž chodidel a nohou

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Thajská masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu. Masérka masíruje celé nohy od kyčlí k chodidlům.

Masáž obličeje

Masáž začíná pečlivým stažením vlasů a jemným očištěním obličeje Napětí a stres způsobuje stažení malých obličejových svalů. Při masáži jsou právě tyto svaly jemnými hmaty postupně uvolňovány, a tak dochází k antistresovým účinkům. Dalším příznivým efektem masáže obličeje je zpevnění pokožky, zlepšuje její prokrvení a pružnost. Masérka používá přírodní neparfémované oleje.

Máte vybráno? Perfektní. Přijďte nebo se objednejte na

telefonu +420 774 563 264.