Novinky

Trápí vás otoky nohou🦶díky létu nebo těhotenství? Cítíte nepříjemnou bolest a pocit "těžkých" nohou? 🥴 Zapomeňte na léky. I proti oteklým nohám jsou skvělé naše masáže 💆‍♀️ Ideálně, když dorazíte vícekrát po sobě pro maximální účinnost.

Možná vás bolí záda 😪 z auta, dlouhého sezení u počítače nebo práce na zahradě. Masáž pozitivně působí na prokrvení 🩸 celého těla, ale i vašich orgánů. Načerpejte s námi novou sílu 💪

Máte za sebou dovolenou nebo se brzo vracíte? Léto je spojené se spaním v jiných postelích 🛏 Pokud se cítíte rozlámaní, unavení 🤯 nebo máte ztuhlé svaly, pak je ideální čas vyrazit po návratu na 💆‍♀️ thajskou masáž.

Masáže 💆‍♀️ pozitivně působí na naši psychiku, bolesti hlavy, působí antidepresivně, pomáhají k harmonizaci 🧘‍♂️ a také při fyzickém vyčerpání. Kdy vyrazíte?

Zítra a ve středu si možná budete užívat volno 🤩 Naše masáže jsou však pro vás stále otevřené jako každý den 💆‍♀️ Těšíme se na vás.

Při sedavém zaměstnání nám ochabují mezilopatkové svaly, svaly krku, svaly v okolí pánve a další řada svalů 🥴 Problémům se dá předejít pravidelným cvičením a alespoň 1x za 14 dní přijďte na masáž 💆‍♀️