Novinky

Dnes i zítra je sice státní svátek. I tak máme otevřeno jako každý den od 10 do 23 hodin. Přijďte si k nám odpočinout 😌

Další víkend za námi. Pokud potřebujete ulevit bolavým svalů ať po cyklistice, turistice nebo jiné aktivitě, tak se objednejte na večerní thajskou masáž 💆‍♀️ Otevřeno máme až do 23 hodin.

Přemýšlete o masáži? 💆‍♀️ Na masáž se můžete objednat klidně z telefonu. Objednejte se kdykoliv a kdekoliv přes 💬 Messenger od Facebooku.

Dnes je pondělí a Šumavu opět opustili hosté. Náročný víkend za námi. Také jste toho měli hodně? 😪 Udělejte si čas na sebe. Věnujte se radostem a ne starostem. Zkuste relaxační thajskou masáž a udělejte si pondělí příjemnější.

Blíží se konec školního roku. Hledáte originální dárek pro učitele či učitelku? Kupte dárkový voucher na masáž 💆‍♀️ Prodej dárkových voucherů na konci června každý rok roste.

Využijte v těchto horkých dnech naší dlouhé otevírací doby, která je až do 23:00 hodin. Doražte, až když je venku příjemný chládek tak akorát na masáž 💆‍♀️

Pěší výlet na Javor přes Malé Javorské jezero dá pořádně zabrat. Ale ty výhledy stojí za to. Odměnou a výborným relaxem po sportovním výkonu je výborná thajská olejová masáž 💆‍♀️