Jak to u nás chodí

28.07.2019

Navštěvujete nás pravidelně nebo se k nám teprve chystáte? Dnes si řekneme, jak to u nás chodí.

💆‍♀️ VÝBĚR MASÁŽE 💆‍♀️

Zřejmě Vás něco trápí nebo chcete jen prostě relaxovat. Začněte výběrem masáže.

👩 VÝBĚR MASÉRKY 👩

Pokud k nám směřují Vaše cesty poprvé, tak se můžete podívat na naše masérky a opět vybrat masérku podle toho, co od masáže očekáváte.

📞 REZERVACE 📞

Je dobré si masáž předem rezervovat. Můžete k nám však přijít i bez objednání. Počítejte s tím, že pokud se jedná o večerní hodiny např. v pátek nebo o víkendu, tak se na Vás bohužel nemusí dostat. Otevřeno máme každý den od 10 do 23 hodin a to i během svátků.

🚿 PŘED MASÁŽÍ 🚿

Na masáž doražte chvíli předem a na recepci proveďte úhradu vybrané masáže. Masérka si Vás nasledně odvede do pokoje a požádá Vás o osprchování.

😴 MASÁŽ 😴

Masérka si Vás položí a připraví na masáž. Teprve od této doby běží Vaše masáž. Během masáže se můžete uvolnit a nerušeně relaxovat. Vůbec nevadí, pokud v průběhu podřímnete.

👏 ZÁVĚR MASÁŽE 👏

Po skončení masáže je možné opět využít sprchu. Pokud jste s masérkou spokojení, tak je možné ji individuálně poděkovat. Poděkování nemusí být jen finanční. Např. Som bude určitě ráda za sladké mlsání apod.

🤳 HODNOCENÍ 🤳

Zakládáme si na kvalitních službách, a proto budeme rádi, když nás ohodnotíte. Třeba na Facebooku nebo na Google firmách. Hodnocení můžete udělat cestou z masáže nebo až doma.