Novinky

Přemýšlete o masáži? 💆‍♀️ Na masáž se můžete objednat klidně z telefonu. Objednejte se kdykoliv a kdekoliv přes 💬 Messenger od Facebooku.

Dnes je pondělí a Šumavu opět opustili hosté. Náročný víkend za námi. Také jste toho měli hodně? 😪 Udělejte si čas na sebe. Věnujte se radostem a ne starostem. Zkuste relaxační thajskou masáž a udělejte si pondělí příjemnější.

Blíží se konec školního roku. Hledáte originální dárek pro učitele či učitelku? Kupte dárkový voucher na masáž 💆‍♀️ Prodej dárkových voucherů na konci června každý rok roste.

Využijte v těchto horkých dnech naší dlouhé otevírací doby, která je až do 23:00 hodin. Doražte, až když je venku příjemný chládek tak akorát na masáž 💆‍♀️

Pěší výlet na Javor přes Malé Javorské jezero dá pořádně zabrat. Ale ty výhledy stojí za to. Odměnou a výborným relaxem po sportovním výkonu je výborná thajská olejová masáž 💆‍♀️

Intenzitu masáže si určujete sami. Naše masérky jsou sice malé vzrůstem, ale mají sílu a umí pořádně přitlačit 💪 Chcete přitlačit? Řekněte to na začátku nebo klidně v průběhu masáže 💆‍♀️

Opakujeme oblíbenou mimosezónní akční nabídku. Při zaplacení dvou hodinových olejových masáží dostanete okamžitou slevu 300 Kč. Na místo 1 500 Kč, tak za obě masáže zaplatíte 1 200 Kč.

Představujeme Vám naši úplně novou posilu. Jmenuje se Gee. Je to kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi o anatomii lidského těla. Úspěšně léčí migrény, bolesti zad, kloubů a bolesti ramen 💆‍♀️ Ráda se učí česky.

Připravili jsme pro Vás mimořádnou mimosezónní akční nabídku. Při zaplacení dvou hodinových olejových masáží dostanete okamžitou slevu 300 Kč. Na místo 1 500 Kč, tak za obě masáže zaplatíte 1 200 Kč.