Novinky

Podzim je tady

23.09.2019

Podzim je tady 🍁 Přijďte si k nám "dobít baterky". Co takhle thajskou olejovou masáž? 💆‍♀️ Objednávejte se na 📞 774 563 264 nebo na rezervace masáže.

Začněte chodit pravidelně na masáže 💆‍♀️ Máme pro Vás jednu motivaci. Přijďte na deset masáží a tu jedenáctou máte ZDARMA. Vyžádejte si slevový poukaz na recepci.

Na masáž můžete přijít rovnou po výletě 🏃‍♀️ A co je důležité, tak s sebou nic nepotřebujete. Zapůjčíme Vám ručník a před masáží si můžete dát sprchu 🚿

Trápí Vás neustálé změny počasí a velké teplotní rozdíly? Cítíte se unavení nebo Vás bolí hlava? 😞 Doražte k nám na thajskou masáž a přijďte si zarelaxovat 💆‍♀️ Máme otevřeno každý den od 10 do 23 hodin. Rezervaci můžete provést zde.

Zažijte dokonalou relaxaci 💆‍♀️ Olejová masáž je vynikajícím prostředkem pro celkové uvolnění a regeneraci těla. Stimuluje krevní oběh, Vaše svaly se více uvolní a potlačí negativní emoce. Objednete se zde.

Navštěvujete nás pravidelně nebo se k nám teprve chystáte? Dnes si řekneme, jak to u nás chodí.

Léto a dovolené jsou spojené se spaním v jiných postelích. Také se s tím hůře vyrovnáváte a cítíte se rozlámaní? Přijďte k nám na thajskou masáž 💆‍♀️